Save the Date kisfilm ajándékba

Köszönjük a bizalmatokat – ezzel a kis ajándékkal szeretnénk máris meglepni titeket. Ezt kisfilmet ajándékba elkészítjük a minket választó pároknak.

Save the date meghívó,
azaz versenyfutás az esküvői vendégekért

Tavasztól őszig öt hónapja van a jegyespároknak arra, hogy megünnepeljék az esküvőjüket. A közös baráti társaságban pedig nem ritka, hogy egy időben ér el mindenkit a házasodási láz. Hogyan jelezhetjük jó időben előre, hogy számítunk mindenkire?

Ez a Save-The-Date, azaz az esküvői meghívó előtti meghívó.

Az öt hónap egyben 23 hétvégét is jelent, azaz ha egy baráti társaságban hárman-négyen is házasodnak, bizony eshet ugyanarra a napra az esküvő.

A Save-The-Date meghívásokat ezért már akkor célszerű kiküldeni, amikor még nem feltétlenül van meg a helyszínen és az időponton kívül más – vagy csak nagyságrendi elképzeléseink vannak.

Ajándékba adjuk!

Szeretjük meglepni a minket választó párokat, ezért az esküvőjükre minket választókat egy ilyen Save-The-Date kisfilmmel lepjük meg.

Itt adhatjátok le az adatokat a Save The Date filmhez!

Becenév / Nickname
Lásd mintafotó / See example

Adategyeztetéshez / For data check
pl. 2001. augusztus / August 2001
pl. 2001. október 7. / 7 October2001
pl. 2003. április 14. / 14 April 2003
pl. 2018. június 25. / 25 June 2018
pl. röviden: Tata vagy hosszan: Tata, Pálmaház
<a name="kap"></a>

Ceremóniamester Szövetség

A szövetség egyesületi formában működik.

Nyilvántartási szám: 01-02-0015838

Cím: 1134 Budapest, Váci út 19.

Az elnevezés és a logó bejegyzett védjegy (216 506). Használatuk engedélyhez kötött.

Ceremóniamester esküvőre

Köszönjük érdeklődését! Amennyiben esküvőjére a Ceremóniamester Szövetség valamely tagját szeretné felkérni, úgy kérjük, hogy vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi módok egyikén:

Azonnali időpontegyeztetés »